20-11-2020

Średnia zmiana kursu akcji 5 spółek wprowadzonych 15 września 2020 roku do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” w okresie od 15 września do 19 listopada 2020 roku wyniosła + 19,7 %.W tym okresie WIG zyskał 3,2 %

W dniu 15 września 2020 roku w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” umieściłem 5 spółek: Agroton, Alior Bank, Astartę, Develię oraz Izoblok.

Postanowiłem sprawdzić, jak od tego momentu zachowywały się kursy akcji wyżej wymienionych spółek w okresie od 15 września do 19 listopada 2020 roku.

Kurs akcji spółki Agroton zwyżkował 29,3 %.

AGROTON 

AGROTON

Kurs akcji spółki Alior Bank zyskał na wartości 19,9 %

ALIOR BANK 

ALIOR-BANK

Kurs akcji spółki Astarta urósł o 57,7 %

ASTARTA 

ASTARTA

Kurs akcji spółki Develia zwyżkował o 5,4 %.

DEVELIA 

DEVELIA

Kurs akcji spółki Izoblok spadł o 13,6 %.

IZOBLOK 

IZOBLOK

Średnia zmiana kursu akcji w przypadku 5 wyżej wymienionych spółek wyniosła 19,7 %.

W tym okresie Warszawski Indeks Giełdowy zyskał na wartości 3,2 %.

Pod poniższymi linkami można zapoznać się z argumentami technicznymi i fundamentalnymi, którymi kierowałem się wprowadzając 5 wyżej wymienionych spółek do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

AGROTON

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-agroton/

ALIOR BANK

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-alior-bank-2/

ASTARTA

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-astarta/

DEVELIA

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-develia/

IZOBLOK

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-izoblok/

———————————————————–

P.S. Uwaga !

Przy okazji: zachęcam do udziału w ankiecie !

http://analizy-rynkowe.pl/rozpoczynam-kolejna-ankiete-tym-razem-pod-tytulem-kurs-akcji-ktorej-z-5-wymienionych-spolek-zachowa-sie-najlepiej-w-okresie-od-15-wrzesnia-2020-roku-do-15-wrzesnia-2021-roku-agroton-a/

Biorąc udział w ankiecie można przyczynić się do rozsławienia strony http://analizy-rynkowe.pl/ !

Strona http://analizy-rynkowe.pl/ funkcjonuje już 6 lat a jej prowadzenie, że jednym z moich kluczowych celów życiowych. 

http://analizy-rynkowe.pl/dzis-strona-analizy-rynkowe-pl-obchodzi-6-rocznice-swego-funkcjonowania-kurs-akcji-wprowadzonej-do-rubryki-wykres-do-przemyslenia-poznanskiej-spolki-czerwona-torebka-uczcil-ja-przebiciem/

Sławomir Kłusek, 20 listopada 2020 roku

fcveb

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

28+