14-10-2020

Nowa Gala – stworzony w oparciu o dane tygodniowe oscylator stochastyczny jeszcze nigdy nie był tak nisko. Może to zwabić popyt

W ostatnim dniu poprzedniego roku wprowadziłem do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” spółkę Nowa Gala. Oznacza to, iż uznawałem wówczas, że spółka ta charakteryzuje się wysokim stopniem atrakcyjności technicznej oraz fundamentalnej.

Kurs akcji omawianej spółki wybił się z formacji nietypowego podwójnego dna. To bardzo pozytywne zjawisko, gdyż zadaniem takiej formacji jest doprowadzenie do zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy.

Popatrzmy na wykres. Oto wspomniana wyżej formacja nietypowego podwójnego dna. Gdyby formacja ta miała się wypełnić kurs akcji powinien zwyżkować aż do 1 złotego i 54 groszy.

NOWA GALA  

NOWA-GALA

Po wybiciu z formacji kurs uległ pewnej korekcie spadkowej, która ma szansę się wkrótce zakończyć. Uważam tak dlatego, że stworzony w oparciu o dane tygodniowe oscylator stochastyczny zszedł właśnie do najniższego poziomu w historii.

NOWA GALA 

NOWA-GALA-BIS

Tak silne wyprzedanie oscylatora stochastycznego powinno zwrócić uwagę inwestorów i zachęcić ich do kupna akcji.

Aktualny kurs akcji spółki Nowa Gala to 1 złoty.

Chciałbym przypomnieć w jaki sposób można obliczyć minimalny docelowy poziom kursu po wybicia z formacji podwójnego dna.

Sposób postępowania jest następujący:

1.Ustalamy poziom wyższego dołka (z dołków D1 oraz D2)

2.Ustalamy poziom szczytu (S) pomiędzy dołkami

3.Dzielimy poziom szczytu (S) przez poziom wyższego dołka

4.W wyniku tego dzielenia otrzymujemy mnożnik podwójnego dna

5.Mnożnik podwójnego dna mnożymy przez poziom szczytu (S)

6.W wyniku tego mnożenia otrzymujemy pewną liczbę, którą zaokrąglamy do 2 miejsc po przecinku

7.Liczba ta to minimalny docelowy poziom kursu po wybicia z formacji podwójnego dna

Sławomir Kłusek, 14 października 2020 roku

P.S. Uwaga !

Przy okazji: zachęcam do udziału w ankiecie !

http://analizy-rynkowe.pl/rozpoczynam-kolejna-ankiete-tym-razem-pod-tytulem-kurs-akcji-ktorej-z-5-wymienionych-spolek-zachowa-sie-najlepiej-w-okresie-od-15-wrzesnia-2020-roku-do-15-wrzesnia-2021-roku-agroton-a/

Biorąc udział w ankiecie można przyczynić się do rozsławienia strony http://analizy-rynkowe.pl/ !

Strona

http://analizy-rynkowe.pl/ funkcjonuje już 6 lat a jej prowadzenie, że jednym z moich kluczowych celów życiowych. 

http://analizy-rynkowe.pl/dzis-strona-analizy-rynkowe-pl-obchodzi-6-rocznice-swego-funkcjonowania-kurs-akcji-wprowadzonej-do-rubryki-wykres-do-przemyslenia-poznanskiej-spolki-czerwona-torebka-uczcil-ja-przebiciem/

fcveb

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

26+