23-01-2017

Kurs Relpolu na progu nowej fali wzrostów ?

Czytelnik strony internetowej http://analizy-rynkowe.pl/ zwrócił mi uwagę w swój korespondencji do mnie na spółkę Relpol. Postanowiłem więc przyjrzeć się tej spółce. Na początku rozważań może tylko przypomnę, że spółka Relpol to producent przekaźników stosowanych w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych.

Warto zauważyć, że na wykresie kursu akcji spółki Relpol doszło do wybicia z formacji nietypowego podwójnego dna. Dzięki temu pojawiła się szansa na wzrosty. W końcu ,,zadaniem” formacji podwójnego dna jest doprowadzenie do wzrostów.

RELPOL

relpol

Gdyby formacja nietypowego podwójnego dnia miała się wypełnić powinno dojść do zwyżek do co najmniej 18 złotych.

Po wybiciu z formacji doszło do wybicia ze wspomnianej formacji. Kurs doświadczył korekty spadkowej. Oscylator stochastyczny obliczony na podstawie danych tygodniowych znalazł się w strefie wyprzedania. Zdarzyło się to w sytuacji, gdy średnia ruchoma ze 100 tygodni znajduje się w trendzie wzrostowym.

RELPOL

RELPOL-BIS

Tego typu sygnał z reguły oznacza pojawienie się szansy na zakończenie korekty spadkowej oraz na tym samym rozpoczęcie wzrostów.

Sławomir Kłusek, 23 stycznia 2017 roku

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

0