08-05-2015

Boryszew – ,,,byki” nadgryzły wczoraj spadkową linię trendu. Czy dziś pójdą za ciosem ? Szansa jest duża !

Spośród spółek, które znalazły się kiedykolwiek w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” (a jest ich 28) wczoraj moją uwagę zwróciła spółka Boryszew.

Znalazła się ona w tej rubryce 15 września 2014 roku, kiedy to kurs akcji tej spółki wybił się z formacji podwójnego dna.

BORYSZEW

Po wybiciu z tej formacji kurs zwyżkował, następnie doświadczył korekty spadkowej, która zakończyła się w dniu 22 stycznia.

Wtedy inwestorzy zaczęli chętnie kupować akcje omawianej spółki. Doszło do wzrostów. Nie były one jednak zbyt trwałe. Zakończy się one 6 marca. Znów pojawiły się spadki.

Od 14 kwietnia kurs jednak znów rośnie. Wczoraj doszło do zwyżki aż o 4,0 %.

Kurs jest bardzo bliski trwałego przebicia spadkowej linii trendu poprowadzonej przez szczyty z 25 września i 6 marca tego roku.

Powiem wprost: wczoraj ta spadkowa linia trendu została już przez ,,byki” nadgryziona.

BORYSZEW-BIS

Zobaczymy co będzie dziś. Czy ,,byki” pójdą za ciosem. Jeżeli tak to droga do 7 złotych i 94 groszy stanie otworem.

Osiągnięcie kursu 7 złotych i 94 groszy oznaczałoby wypełnienie formacji podwójnego dna.

SK

Sławomir Kłusek, 8 maja 2015 roku

P.S. Po przekształceniach graficznych strony internetowej http://analizy-rynkowe.pl/ pojawiła się (od 13 kwietnia) możliwość, polegająca na tym, że wypełniając na dole tej strony rubrykę ,,Zapisz się do Newslettera” i podając swój e-mail można otrzymywać co pewien czas pewne informacje związane z funkcjonowaniem strony internetowej http://analizy-rynkowe.pl/ na które chciałbym zwrócić szczególną uwagę

Jakiś czas temu założyłem swój profil na Facebooku. W tej sytuacji  kontaktu ze mną możliwy jest także za pomocą tego medium społecznościowego

https://pl-pl.facebook.com/people/S%C5%82awomir-K%C5%82usek/100007887437416

Zapraszam do kontaktu !

0