01-10-2022

Rozpoczynam kolejną ankietę, tym razem pod tytułem: ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w okresie od 30 września 2022 roku do 29 września 2023 roku?” (Biomed Lublin, Elkop, Komputronik, Lena Lighting oraz Photon Energy).Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

Dziś rozpoczynam kolejną ankietę. Pytanie w tej ankiecie brzmi:  ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w okresie od 30 września 2022 roku do 29 września 2023 roku?”

Spółkami tymi są: Biomed Lublin, Elkop, Komputronik, Lena Lighting oraz Photon Energy.

Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

Ta ,,piątka” to grupa 5 spółek wprowadzonych ostatnio (czyli 30 września 2022 roku) do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

Na wykresie każdej z wyżej wymienionych spółek mamy do czynienia z sytuacją, w której średnia ruchoma z 500 sesji znajduje się powyżej średniej ruchomej z 1000 sesji.

Oto wykresy 5 wyżej wymienionych spółek:

Biomed Lublin

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-biomed-lublin/

Elkop

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-elkop-2/

Komputronik

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-komputronik-2/

Lena Lighting

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-lena-lighting/

Photon Energy.

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-photon-energy/

Biorąc udział w ankiecie można przyczynić się do rozsławienia strony http://analizy-rynkowe.pl/ !.

Ankieta znajduje się po prawej stronie na dole strony http://analizy-rynkowe.pl/.

Ankieta będzie trwać do 31 grudnia 2022 roku.

Strona http://analizy-rynkowe.pl/ funkcjonuje już 8 lat a jej prowadzenie, że jednym z moich kluczowych celów życiowych.

Sławomir Kłusek, 1 października 2022 roku

fbt

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

2+