30-06-2021

,,Wykres do przemyślenia” – Alta

Dziś w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” umieszczam spółkę Alta. Umieszczam ją w tej rubryce tylko z jednego powodu. Znalazła się w gronie ostatnich 5 spółek, w przypadku których wygenerowany został sygnał pytona giełdowego Ważydrąga.

Przypomnę, że sygnał  pytona giełdowego Ważydrąga pojawia się wówczas, gdy jedocześnie spełnione są 3 kryteria

Kryterium 1

Cena akcji spółki należy w danym dniu do grupy 1/3 najtańszych pod tym względem grupy akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Kryterium 2

Poziom wskaźnika Cena/Wartość Księgowa spółki należy w danym dniu do grupy 1/3 najniżej pod tym względem wycenionych  akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Kryterium 3

Na wykresie kursu akcji spółki w danym dniu wygenerowany został sygnał kupna zgodny z metodą wydm giełdowych

W przypadku kursu akcji spółki Alta sygnał  pytona giełdowego Ważydrąga pojawił się w dniu 7 czerwca 2021 roku.

Informacje o tym wydarzeniu można znaleźć pod poniższym linkiem

http://analizy-rynkowe.pl/pyton-07-06-2021/

Na wykresie kursu akcji spółki Alta można dostrzec, że przełamana została spadkowa linia trendu poprowadzona przez szczyty z 2007 oraz 2018 roku.

ALTA

ALTA

Sławomir Kłusek, 30 czerwca 2021 roku

fbt

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

5+