22-02-2018

Wciąż trwa ankieta pod tytułem: ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w okresie od 16 lutego do końca 2018 roku ?” (Asseco Poland, Elektrobudowa , Elektrotim, Rafako, Remak). Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

Od 18 lutego 2018 roku trwa kolejna ankieta. Pytanie w tej ankiecie brzmi:  ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w okresie od 16 lutego do końca 2018 roku ?”,,

Spółkami tymi są: Asseco Poland,  Elektrobudowa , Elektrotim, Rafako, Remak

Ta ,,piątka” to grupa 5 spółek wprowadzonych ostatnio do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

1.ASSECO POLAND

ASSECO-POLAND

Kurs akcji informatycznej spółki Asseco Poland zbliża się do ważnego wsparcia zaznaczonego czerwoną linią.Zgodnie z teorią analizy technicznej po dojściu do wsparcia kurs powinien zwyżkować. Niebieską linią została zaznaczona linia trendu spadkowego. Jest ona najbliższym oporem. Aktualnie przebiega ona na poziomie 54 złotych i 20 groszy. Aktualny kurs akcji Asseco Poland to 44 złote i 40 groszy. Opór znajduje się więc obecnie na poziomie wyższym o 22,1 % od obecnego kursu.

Poziom wskaźnika Cena/Wartość Księgowa dla spółki Asseco Poland wynosi 0,66

2.ELEKTROBUDOWA 

ELBUDOWA

Kurs akcji budowlanej spółki Elektrobudowa znajduje się w pobliżu ważnego wsparcia zaznaczonego czerwoną linią. Zgodnie z teorią analizy technicznej po dojściu do wsparcia kurs powinien zwyżkować.Niebieską linią została zaznaczona linia trendu spadkowego. Jest ona najbliższym oporem. Aktualnie przebiega ona na poziomie 128 złotych i 30 groszy. Aktualny kurs akcji Elektrobudowy to 88 złotych. Opór znajduje się więc obecnie na poziomie wyższym o 45,8 % od obecnego kursu.

Poziom wskaźnika Cena/Wartość Księgowa dla spółki Elektrobudowa wynosi 1,03

3.ELEKTROTIM 

ELEKTROTIM

Kurs budowlanej akcji spółki Elektrotim znajduje się w pobliżu ważnego wsparcia zaznaczonego czerwoną linią. Zgodnie z teorią analizy technicznej po dojściu do wsparcia kurs powinien zwyżkować. Niebieską linią została zaznaczona linia trendu spadkowego. Jest ona najbliższym oporem. Aktualnie przebiega ona na poziomie 13 złotych i 64 groszy. Aktualny kurs akcji Elektrotim to 8 złotych i 40 groszy. Opór znajduje się więc obecnie na poziomie wyższym o 62,4 % od obecnego kursu.

Poziom wskaźnika Cena/Wartość Księgowa dla spółki Elektrotim wynosi 1,08

4.RAFAKO 

RAFAKO

Kurs akcji spółki z branży elektromaszynowej Rafako znajduje się w pobliżu ważnego wsparcia zaznaczonego czerwoną linią. Zgodnie z teorią analizy technicznej po dojściu do wsparcia kurs powinien zwyżkować. Niebieską linią została zaznaczona linia trendu spadkowego. Jest ona najbliższym oporem. Aktualnie przebiega ona na poziomie 8 złotych i 54 groszy. Aktualny kurs akcji Rafako to 4 złotych i 95 groszy. Opór znajduje się więc obecnie na poziomie wyższym o 72,5 % od obecnego kursu.

Poziom wskaźnika Cena/Wartość Księgowa dla spółki Rafako wynosi 1,37

5.REMAK 

REMAK

Kurs akcji spółki z branży elektromaszynowej Remak znajduje się w pobliżu ważnego wsparcia zaznaczonego czerwoną linią. Zgodnie z teorią analizy technicznej po dojściu do wsparcia kurs powinien zwyżkować. Niebieską linią została zaznaczona linia trendu spadkowego. Jest ona najbliższym oporem. Aktualnie przebiega ona na poziomie 16 złotych i 90 groszy. Aktualny kurs akcji Remaku to 10 złotych I 85 groszy. Opór znajduje się więc obecnie na poziomie wyższym o 55,8 % od obecnego kursu.

Poziom wskaźnika Cena/Wartość Księgowa dla spółki Remak wynosi 2,18

Głosowanie potrwa do końca lutego 2018 roku

sk

Sławomir Kłusek, 18 lutego 2018 roku

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

11+