27-02-2018

Uwaga ! – straszy wisielec. Chodzi zresztą nie tylko o niego. Średnioterminowe spadki cen ropy naftowej bardzo realne

Z ciekawą sytuacją mamy do czynienia na wykresie cen ropy naftowej. Oto w pobliżu ważnego oporu tworzy się formacja harami. Polega ona na tym, że korpus drugiej świecy znajduje się w korpusie świecy pierwszej. Po drugie druga świeca to tak zwany wisielec. Taki układ techniczny zapowiada spadki i to w perspektywie wielomiesięcznej

ROPA NAFTOWA

ROPA

Wisielec (formacja wisielca) – formacja świecowa występująca w japońskich wykresach świecowych składającą się z jednej świecy, posiadająca długi dolny cień przy cenie zamknięcia bliskiej lub takiej samej co cena maksymalna. Formacja jest ważna kiedy następuje po zwyżce, wisielec może zapowiadać wtedy odwrócenie trendu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wisielec_(formacja_%C5%9Bwiecowa)

Sławomir Kłusek, 27 lutego 2018 roku

9

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

3+