02-03-2018

Na wykresach par walutowych: USD/PLN, USD/HUF oraz USD/CZK doszło do wybicia z formacji podwójnego dna. Symptomy zmiany trendu na wzrostowy ?

Porównując zachowanie kursów: dolara amerykańskiego (w złotych), dolara amerykańskiego (w forintach węgierskich) oraz dolara amerykańskiego (w koronach czeskich) można zauważyć, że istotne dołki (zaznaczone na zielono) oraz istotne szczyty (zaznaczone na czerwono) kształtowały się w bardzo podobnych, prawie identycznych momentach.

USD/PLN, USD/HUF, USD/CZK

USD-ESW

Na wykresie kursu dolara amerykańskiego (w złotych) doszło do wybicia z formacji podwójnego dna, co stwarza szansę zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy.

USD/PLN 

USD-PLN

Na wykresie kursu dolara amerykańskiego (w forintach węgierskich) doszło do wybicia z formacji podwójnego dna, co stwarza szansę zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy.

USD/HUF 

USD-HUF

Na wykresie kursu dolara amerykańskiego (w koronach czeskich) doszło do wybicia z formacji podwójnego dna, co stwarza szansę zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy.

USD/CZK 

USD-CZK

Sławomir Kłusek, 2 marca 2018 roku

sk

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

4+