07-05-2015

W błyskawicznym skrócie – kurs akcji spółki Procad może wzrosnąć z 1 złotego i 88 groszy do 2 złotych i 12 groszy.

Czytelnik http://analizy-rynkowe.pl/zwrócił we wczorajszym e-mailu do mnie uwagę na pro-wzrostowe konsekwencje wczorajszej zwyżki kursu akcji spółki informatycznej Procad o 4,4 %, wskazując na to, że doszło tym samym do wybicia w gorę po okresie krótkoterminowej korekty spadkowej.

Tym samym zainspirował mnie do umieszczenia dziś na tej stronie internetowej http://analizy-rynkowe.pl/ bardzo długoterminowego wykresu kursu akcji tej spółki.

Spółka Procad umieszczona została w rubryce ,,Wykres do przemyślenia”  w dniu 1 grudnia 2014 roku. Od tego momentu kurs zyskał na wartości i w rezultacie wybił się z bardzo dużej formacji podwójnego dna.

PROCAD

Po wybiciu z niej kurs doświadczał korekty spadkowej. Po jej zakończeniu można oczekiwać wzrostów w kierunku 2 złotych i 13 groszy.

Wówczas wspomniana formacja podwójnego dna wypełniła by się całkowicie.

Zachęcam do zapoznania się z poprzednimi analizami spółki Procad

http://analizy-rynkowe.pl/?s=Procad&szukaj_enter_footer=

SK

Sławomir Kłusek, 7 maja 2015 roku

P.S. Po przekształceniach graficznych strony internetowej http://analizy-rynkowe.pl/ pojawiła się (od 13 kwietnia) możliwość, polegająca na tym, że wypełniając na dole tej strony rubrykę ,,Zapisz się do Newslettera” i podając swój e-mail można otrzymywać co pewien czas pewne informacje związane z funkcjonowaniem strony internetowej http://analizy-rynkowe.pl/ na które chciałbym zwrócić szczególną uwagę

Jakiś czas temu założyłem swój profil na Facebooku. W tej sytuacji  kontaktu ze mną możliwy jest także za pomocą tego medium społecznościowego

https://pl-pl.facebook.com/people/S%C5%82awomir-K%C5%82usek/100007887437416

Zapraszam do kontaktu !

0