10-08-2020

Średnia zmiana kursu akcji 5 spółek wprowadzonych 30 czerwca tego roku do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” w okresie od końca czerwca do 7 sierpnia 2020 roku wyniosła + 13,3 %.W tym okresie WIG zyskał 4,4 %

W ostatnim dniu czerwca 2020 roku w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” umieściłem 5 spółek: Atlantis, Czerwoną Torebką, M.W Trade, Solar Company oraz. Warto zauważyć, że każda z wyżej wymienionych spółek jest spółką o stosunkowo niskiej kapitalizacji rozumianej jako wynik przemnożenia aktualnej ceny rynkowej 1 akcji oraz ogólnej liczby akcji danej spółki.

Od ostatniej sesji czerwca 2020 roku minął już ponad miesiąc. Postanowiłem sprawdzić, jak od tego momentu zachowywały się kursy akcji wyżej wymienionych spółek.

Kurs akcji spółki Atlantis zwyżkował o 15,0 %

ATLANTIS  

ATLANTIS

Kurs akcji spółki Czerwona Torebka zyskał na wartości 3,6 %

CZERWONA TOREBKA

CZERWONA-TOREBKA

Kurs akcji spółki M.W. Trade spadł o 3,8 %

M.W TRADE 

MWTRADE

Kurs akcji spółki Solar Company urósł o 54,6 %

SOLAR COMPANY 

Kurs akcji spółki Triton spadł o 2,9 %

SOLAR

TRITON 

TRITON

Średnia zmiana kursu akcji w przypadku 5 wyżej wymienionych spółek wyniosła 13,3 %

W tym okresie Warszawski Indeks Giełdowy zyskał na wartości 4,4 %

Na wykresie każdej z 5 wyżej wymienionych spółek pod koniec czerwca 2020 roku dostrzegłem symptomy zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy i dlatego wprowadziłem je do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”

Warto przypomnieć, że ankieta wciąż trwa 

http://analizy-rynkowe.pl/rozpoczynam-kolejna-ankiete-tym-razem-pod-tytulem-kurs-akcji-ktorej-z-5-wymienionych-spolek-zachowa-sie-najlepiej-w-2020-roku-atlantis-czerwona-torebka-m-w-trade-solar-company-tr/

Sławomir Kłusek, 10 sierpnia 2020 roku

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

11+