19-01-2017

Średnia procentowa zmiana kursu akcji spółki po wprowadzeniu jej do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” w okresie 12 pierwszych miesięcy po jej wprowadzeniu do tej rubryki była dotychczas lepsza o 20,1 punku procentowego od WIG-u

Szczegóły w pliku.

WYKRES-DO-PRZEMYSLENIA-12-MIESIECY-4-INDEKSY-18-STYCZNIA-2017

Informacja podstawowa 

Podstawą rubryką analityczną na tej stronie internetowej jest rubryka ,,Wykres do przemyślenia”.

W rubryce tej umieszczam na zasadzie przykładu te spółki, których kurs wybił się z typowej lub nietypowej formacji podwójnego dna.

Nie będę ukrywał, że decydując o tych, które spółki wprowadzam do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” kieruję się także jeszcze innymi czynnikami o charakterze technicznym, fundamentalnym i psychologicznym.

Zakładam, że formacja ta jako formacja zmiany trendu powinna doprowadzić do zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy i do stosunkowo mocnego zachowania kursu akcji w okresie powiedzmy kolejnych 12 miesięcy. Na razie wyniki rubryki są moim zdaniem obiecujące.

Sławomir Kłusek, 19 stycznia 2017 roku

Treści zawarte na stronie internetowej www.analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej www.analizy-rynkowe.pl

0