03-04-2018

Rozpoczynam kolejną ankietę, tym razem pod tytułem: ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w okresie od 31 marca do końca 2018 roku ?” (Arctic Paper, MakaronPL, MCI, Polnord, Trakcja). Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

WYNIKI OSTATNIEJ ANKIETY

Zakończyła się dwudziesta ósma ankieta przeprowadzona na stronie http://analizy-rynkowe.pl/.

W ankiecie tej postawiłem pytanie: Kurs akcji, której z 3 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w okresie od 28 lutego do końca 2018 roku (Boryszew, Colian, DGA).

Wygrała spółka Colian otrzymując 45 % głosów. Boryszew zdobył 29 % głosów a DGA 26 %.

http://analizy-rynkowe.pl/rozpoczynam-kolejna-ankiete-tym-razem-pod-tytulem-kurs-akcji-ktorej-z-3-wymienionych-spolek-zachowa-sie-najlepiej-w-okresie-od-28-lutego-do-konca-2018-roku-boryszew-colian-dga-zap/

NOWA ANKIETA

Dziś rozpoczynam kolejną ankietę. Pytanie w tej ankiecie brzmi:  ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w okresie od 31 marca do końca 2018 roku ?”. Spółkami tymi są: Arctic Paper, MakaronPL, MCI, Polnord oraz Trakcja.

Ta ,,piątka” to grupa 5 spółek wprowadzonych ostatnio do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

Głosowanie zakończy się w dniu 30 kwietnia 2018 roku.

1.ARCTIC PAPER

Na wykresie kursu akcji tej spółki doszło do wybicia z formacji podwójnego dna. Gdyby formacja ta miała się wypełnić kurs akcji tej spółki powinien wzrosnąć do 8 złotych i 27 groszy.

Szczegóły w poniższym linku

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-arctic-paper/

Na wykresie siły względnej Arctic Paper/WIG20 doszło do przebicia linii trendu spadkowego, co stwarza szansę na zmianę trendu na wzrostowy i na to, że w perspektywie rocznej kurs akcji tej spółki będzie się zachowywać lepiej od indeksu WIG20

ARCTIC PAPER/WIG20 

ARCTIC-WIG20

Poziom wskaźnika Cena/wartość Księgowa w przypadku spółki Arctic Paper kształtuje się na poziomie 0,46.

2.MAKARONPL

Na wykresie kursu akcji tej spółki doszło do wybicia z formacji podwójnego dna. Gdyby formacja ta miała się wypełnić kurs akcji tej spółki powinien wzrosnąć do 8 złotych i 27 groszy.

Szczegóły w poniższym linku

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-makaronpl/

Na wykresie siły względnej MakaronPL/WIG20 doszło do przebicia linii trendu spadkowego, co stwarza szansę na zmianę trendu na wzrostowy i na to, że w perspektywie rocznej kurs akcji tej spółki będzie się zachowywać lepiej od indeksu WIG20

MAKARONPL/WIG20

MAKARONPL.-WIG20

Poziom wskaźnika Cena/wartość Księgowa w przypadku spółki MakaronPL kształtuje się na poziomie 0,65.

3.MCI

Na wykresie kursu akcji tej spółki doszło do wybicia z formacji podwójnego dna. Gdyby formacja ta miała się wypełnić kurs akcji tej spółki powinien wzrosnąć do 22 złotych i 95 groszy.

Szczegóły w poniższym linku

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-mci/

Na wykresie siły względnej MCI/WIG20 doszło do przebicia linii trendu spadkowego, co stwarza szansę na zmianę trendu na wzrostowy i na to, że w perspektywie rocznej kurs akcji tej spółki będzie się zachowywać lepiej od indeksu WIG20

MCI-WIG20

Poziom wskaźnika Cena/wartość Księgowa w przypadku spółki MCI kształtuje się na poziomie 0,43.

4.POLNORD

Na wykresie kursu akcji tej spółki doszło do wybicia z formacji podwójnego dna. Gdyby formacja ta miała się wypełnić kurs akcji tej spółki powinien wzrosnąć do 17 złotych i 47 groszy.

Szczegóły w poniższym linku

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-polnord-3/

Na wykresie siły względnej Polnord/WIG20 doszło do przebicia linii trendu spadkowego, co stwarza szansę na zmianę trendu na wzrostowy i na to, że w perspektywie rocznej kurs akcji tej spółki będzie się zachowywać lepiej od indeksu WIG20

POLNORD/WIG20

POLNORD-WIG20

Poziom wskaźnika Cena/wartość Księgowa w przypadku spółki Polnord kształtuje się na poziomie 0,39.

5.TRAKCJA

Na wykresie kursu akcji tej spółki doszło do wybicia z formacji podwójnego dna. Gdyby formacja ta miała się wypełnić kurs akcji tej spółki powinien wzrosnąć do 25 złotych i 52 grosze.

Szczegóły w poniższym linku

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-trakcja/

Na wykresie siły względnej Trakcja/WIG20 doszło do przebicia linii trendu spadkowego, co stwarza szansę na zmianę trendu na wzrostowy i na to, że w perspektywie rocznej kurs akcji tej spółki będzie się zachowywać lepiej od indeksu WIG20

TRAKCJA/WIG20

TRAKCJA-WIG20

Poziom wskaźnika Cena/wartość Księgowa w przypadku spółki Trakcja kształtuje się na poziomie 0,46. 

Sławomir Kłusek, 3 kwietnia 2018 roku

sk

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

28+