01-07-2020

Rozpoczynam kolejną ankietę, tym razem pod tytułem: ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w 2020 roku ?” (Atlantis, Czerwona Torebka, M.W. Trade, Solar Company, Triton). Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

Dziś rozpoczynam kolejną ankietę. Pytanie w tej ankiecie brzmi:  ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w 2020 roku ?”.

Spółkami tymi są: Atlantis, Czerwona Torebka, M.W. Trade, Solar Company oraz Triton

Ta ,,piątka” to grupa 5 spółek wprowadzonych ostatnio (czyli 30 czerwca 2020 roku) do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

Kurs każdej z tych spółek zniżkował wprawdzie w okresie od kilku lat ,ale w przypadku każdej z nich pojawiają się symptomy zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy a nadto poziom wskaźnika Cena/Wartość Księgowa obliczany dla każdej z tych kształtuje się na niższym poziomie niż dla polskiego rynku akcji ogółem.

Głosowanie zakończy się w dniu 30 września 2020 roku.

Sławomir Kłusek, 1 lipca 2020 roku

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

10+