18-03-2016

Polnord – Kurs akcji wczoraj wyniósł na zamknięciu sesji 11 złotych i 20 groszy. Dlaczego więc myślę już dziś poziomie 17 złotych i 47 groszy ?

Jedną ze spółek, które znalazły się w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” jest spółka Polnord. Znalazła się ona w tej rubryce 5 maja 2015 roku.

Od momentu umieszczenia tej spółki w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” kurs akcji spółki Polnord spadł.

Niewykluczone, że teraz przychodzą lepsze czasy dla kursu akcji tej spółki. Oczywiście pewności nie ma, ale pojawiają się pozytywne sygnały..

Warto zauważyć, że na długoterminowym wykresie kursu akcji spółki Polnord doszło do wybicia z formacji podwójnego dna. 

POLNORD

POLNORD

Potem doszło do korekty spadkowej. Korekta ta spowodowała, iż kurs akcji tej spółki powrócił do wnętrza formacji.

Teraz jednak popyt znów się uaktywnia.

Warto przypomnieć, że w przypadku realizacji wspomnianej bardzo dużej formacji podwójnego dna powinno dojść do wzrostu kursu do 17 złotych i 47 groszy.

Sławomir Kłusek, 18 marca 2016 roku

Treści zawarte na stronie internetowej www.analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej www.analizy-rynkowe.pl

0