27-04-2015

Immobile – czy ,,byki” pójdą za ciosem ? to kluczowe pytanie !

W pierwszym numerze ,,Raportu Tygodniowego” z 8 września 2014 roku pojawiły się wykresy akcji czterech spółek. Były to wykresy akcji następujących spółek: Immobile, Lena, Netmedia, Rafako.

O ile w przypadku kursów akcji spółek: Lena, Netmedia oraz Rafako doszło już do sporych, kilkudziesięcioprocentowych wzrostów kursów akcji, o tyle w przypadku kursu akcji spółki Immobile sytuacja jest nieco inna. W tym przypadku skala zwyżek jest wyraźnie mniejsza.

Zakończenie notowań piątkowych w dniu 24 kwietnia każe jednak postawić pytanie: czy aby także w przypadku kursu akcji spółki Immobile nie będziemy teraz świadkami rozpoczęcia silnych wzrostów ?

Tego oczywiście nie wiemy, ale przyznam, że wzrost kursu akcji spółki Immobile o 4,6 % odnotowany w dniu 24 kwietnia budzi zaciekawienie. Teraz rodzi się inne pytanie: ,,czy ,,byki” pójdą za ciosem ?”.

IMMOBILE

Może odpowiedź poznamy już w tym tygodniu. W każdym razie warto zauważyć, że w do silnego wzrostu kursu akcji (o wspomniane 4,6 %) doszło po okresie ponad 8 tygodniowej konsolidacji….

Warto przypomnieć, że na wykresie kursu akcji analizowanej spółki mamy do czynienia z niewypełnioną formacja nietypowego podwójnego dna, która w przypadku jej wypełnienia powinna doprowadzić do wzrostu kursu akcji tej spółki do 3 złotych i 68 groszy.

IMMOBILE-BIS

Sławomir Kłusek, 27 kwietnia 2015 roku

0