31-07-2016

Emperia Holding – w wykresie kursu akcji tej spółki tkwi wewnętrzna ogromna siła….

Główną rubryką analityczną na tej stronie internetowej jest rubryka ,,Wykres do przemyślenia”.

Umieszczam tam na zasadzie przykładu spółki, których kurs wybił się z typowego lub nietypowego podwójnego dna.

Z przeprowadzonych obliczeń wynika, że procentowa zmiana kursu akcji spółki umieszczonej w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” była na przestrzeni 12 miesięcy po wprowadzeniu spółki do tej rubryki lepsza o 31,1 punktu procentowego od procentowej zmiany indeksu WIG20 w tym okresie.

http://analizy-rynkowe.pl/wp-content/uploads/2016/07/RAPORT-TYGODNIOWY-01-08-2016.pdf

(str.5-16)

Oznacza to, że w spółkach umieszczanych w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” tkwi jakaś ,,tajemnicza wewnętrzna siła”,  która pozwala na znacznie lepsze zachowanie kursu akcji danej spółki na tle indeksu WIG20.

Jedną ze spółek wprowadzonych ostatnio do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” była spółka Emperia Hodlding.

Warto zwrócić uwagę na wykres siły względnej Emperia Holding / WIG20. Na wykresie tej siły względnej doszło do wybicia z bardzo dużej formacji podwójnego dna.

EMPERIA HOLDING / WIG20

EMPERIA-HOLDING-WIG20

Po wybiciu z tej formacji doszło do korekty spadkowej. Teraz znów pojawiła się szansa na średnioterminowe wzrosty na sile względnej Emperia Holding/WIG20.

Co to znaczy ? Oznacza to, ze kurs akcji spółki Emperia Holding ma szasnę zachowywać się dużo lepiej od indeksu WIG20.

Teraz popatrzmy na wykres kursu akcji spółki Emperia Holding. Kurs doszedł do wzrostowej linii trendu, odbił się od niej.

EMPERIA HOLDING 

EMPERIA

Pojawia się szansa na kolejną falę wzrostów…

Najbliższe kluczowe opory znajdują się w okolicach 75 złotych.

Sławomir Kłusek, 31 lipca 2016 roku

Treści  zawarte na stronie internetowej www.analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej www.analizy-rynkowe.pl

0