18-01-2021

Dziś pojawił się jeden sygnał pytona giełdowego Ważydrąga. Plik z obliczeniami według stanu na 18 stycznia 2021 roku

Zgodnie z zapowiedzią pragnę poinformować o wygenerowaniu dziś sygnału pytona giełdowego Ważydrąga.

Przypomnę, że sygnał  pytona giełdowego Ważydrąga pojawia się wówczas, gdy jedocześnie spełnione są 3 kryteria

Kryterium 1

Cena akcji spółki należy w danym dniu do grupy 1/3 najtańszych pod tym względem grupy akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Kryterium 2

Poziom wskaźnika Cena/Wartość Księgowa spółki należy w danym dniu do grupy 1/3 najniżej pod tym względem wycenionych  akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Kryterium 3

Na wykresie kursu akcji spółki w danym dniu wygenerowany został sygnał kupna zgodny z metodą wydm giełdowych

18 stycznia 2021 roku pojawił się 1 sygnał pytona giełdowego Ważydrąga. Pojawił się on w przypadku akcji spółki Skyline.

W pliku w PDF przedstawiam tabelę, w której zamieszczone zostały dotychczas wygenerowane od początku 2021 roku sygnały pytona giełdowego Ważydrąga oraz procentowa zmiana kursu akcji poszczególnych spółek od dnia, w którym wygenerowany został sygnał pytona giełdowego Ważydrąga do dnia dzisiejszego.

PYTON-18-01-2021

O tym, czym są sygnały pytona giełdowego Ważydrąga pisałem 11 stycznia 2021 roku.

http://analizy-rynkowe.pl/pyton/

Sławomir Kłusek, 18 stycznia 2021 roku

fcveb

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

15+