06-04-2018

Dlaczego uważam, że w tym roku czekają nas spadki kursu EUR/USD ? (metoda 100-200 z korektą 150-tygodniową)

1.Sygnał kupna 

W swoich poprzednich wpisach wskazywałem na to, że istnieje pewien pro-wzrostowy układ techniczny. Jest to taki układ techniczny, w którym oznaczona kolorem żółtym średnia ruchoma ze 100 sesji znajduje się powyżej oznaczonej kolorem niebieskim średniej ruchomej z 200 sesji (co świadczy wedle stosowanej tutaj definicji o występowaniu trendu wzrostowego) a cena aktywu znajduje się poniżej poziomu z przed 150 tygodni. To sygnał kupna.

http://analizy-rynkowe.pl/uwaga-teraz-zaprezentuje-pewien-sekret-przedstawie-2-preferowane-przeze-mnie-techniczne-wykrywacze-okazji-pro-wzrostowych-ankieta-wciaz-trwa-zainteresowanie-nia-bardzo-d/

2.Sygnał sprzedaży

Analogicznie można powiedzieć, że istnieje pewien pro-spadkowy układ techniczny. Jest to taki układ techniczny, w którym oznaczona kolorem żółtym średnia ruchoma ze 100 sesji znajduje się poniżej  oznaczonej kolorem niebieskim średniej ruchomej z 200 sesji (co świadczy wedle stosowanej tutaj definicji o występowaniu trendu spadkowego) a cena aktywu znajduje się powyżej poziomu z przed 150 tygodni. To sygnał sprzedaży

3.Analiza przypadku – EUR/USD

W tym kontekście warto zauważyć, że na wykresie kursu EUR/USD pojawił się sygnał sprzedaży. Naturalnie można zastanawiać się nad tym, dlaczego miało  by dojść do spadków kursu EUR/USD z fundamentalnego punktu widzenia, ale to już inna sprawa.

EUR/USD

EUR-USD

Sławomir Kłusek, 6 marca 2018 roku

sk

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

21+