24-09-2020

Develia/WIG20 – na tej wykresie tej siły względnej dostrzegłem dziś szansę na pojawienie się wkrótce okresu wybuchu zainteresowania walorami Develii

Przeglądając wykres siły względnej Develia/WIG20 zauważyłem, że na wykresie stworzonym w oparciu o dane tygodniowe układ i kierunek średnich ruchomych jest typowy dla trendu wzrostowego.

Najniżej znajduje się bowiem rosnąca średnia ze 125 tygodni (zaznaczono kolorem czerwonym przerywanym), wyżej rosnąca średnia ze 100 tygodni (zaznaczona kolorem żółtym), wyżej rosnąca średnia z 75 tygodni (zaznaczona kolorem niebieskim) a najwyżej rosnąca średnia różowa (zaznaczona kolorem różowym).

W takim pro-wzrostowym układzie technicznym oscylator stochastyczny doszedł do strefy wyprzedania. To sygnał rozpoczęcia kolejnej fali przewagi kursu akcji spółki Develia nad indeksem WIG20.

Warto zauważyć, że oscylator stochastyczny doszedł też do ważnej linii wsparcia, co zaznaczyłem linią koloru niebieskiego.

DEVELIA/WIG20

DEVELIA-WIG20

Jest więc wysoce prawdopodobne, że w najbliższych miesiącach będziemy mogli obserwować bardzo znaczną relatywną siłę kursu akcji spółki Develia nad indeksem WIG20.

Warto zauważyć, że spółka Develia jest na tyle interesująca z techniczno-fundamentalnego punktu widzenia, że niedawno wprowadziłem ją do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-develia/

———————————————————–

Uwaga !

Przy okazji: zachęcam do udziału w ankiecie !

http://analizy-rynkowe.pl/rozpoczynam-kolejna-ankiete-tym-razem-pod-tytulem-kurs-akcji-ktorej-z-5-wymienionych-spolek-zachowa-sie-najlepiej-w-okresie-od-15-wrzesnia-2020-roku-do-15-wrzesnia-2021-roku-agroton-a/

9

Biorąc udział w ankiecie można przyczynić się do rozsławienia strony http://analizy-rynkowe.pl/ !

Strona

http://analizy-rynkowe.pl/ funkcjonuje już 6 lat a jej prowadzenie, że jednym z moich kluczowych celów życiowych. 

http://analizy-rynkowe.pl/dzis-strona-analizy-rynkowe-pl-obchodzi-6-rocznice-swego-funkcjonowania-kurs-akcji-wprowadzonej-do-rubryki-wykres-do-przemyslenia-poznanskiej-spolki-czerwona-torebka-uczcil-ja-przebiciem/

sk

Szczególnie istotne znaczenie ma dla mnie prowadzenie badań nad metodami inwestycyjnymi: metodą wydm giełdowych oraz metodą niedźwiedzi wyginających się w pałąk.

Sławomir Kłusek, 24 września 2020 roku

fcveb

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

22+