20-02-2018

Cena kakao może zwyżkować o 17,2 % (w analizie tego surowca wykorzystałem 3 preferowane przeze mnie sygnały techniczne)

1) SYGNAŁ 1

Popatrzmy na wykres stworzony w oparciu o dane tygodniowe. Pojawiła się na nim bardzo ceniona przeze mnie formacja techniczna. Opisywałem ją w poprzednim wpisie.

http://analizy-rynkowe.pl/uwaga-teraz-zaprezentuje-pewien-sekret-przedstawie-2-preferowane-przeze-mnie-techniczne-wykrywacze-okazji-pro-wzrostowych-ankieta-wciaz-trwa-zainteresowanie-nia-bardzo-d/

KAKAO

KAKAO-WYKRES-1

Chodzi o taki oto układ techniczny, w którym oznaczona kolorem żółtym średnia ruchoma ze 100 sesji znajduje się powyżej oznaczonej kolorem niebieskim średniej ruchomej z 200 sesji (co świadczy wedle stosowanej tutaj definicji o występowaniu trendu wzrostowego) a poziom siła względna znajduje się poniżej poziomu z przed 150 tygodni.

Sygnał ten pojawił się w marcu 2017 roku

2) SYGNAŁ 2

Ponadto inny układ pro-wzrostowy.

KAKAO

KAKAO-WYKRES-2

Jest to taki układ, w którym w pobliżu wsparcia pojawia się formacja harami. Jej istotą jest to, że korpus drugiej świecy zawiera się w całości w korpusie świecy pierwszej.Co ciekawe w przypadku wykresu ceny kakao formacja ta pojawiła się nawet 2 razy !

3) SYGNAŁ 3

Na koniec warto zauważyć, że na wykresie ceny kakao doszło do wybicia z formacji podwójnego dna, co zapowiada wzrost o 17,2 %.

KAKAO 

KAKAO-WYKRES-3

Sławomir Kłusek, 20 lutego 2018 roku

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

6+