03-08-2015

CD Projekt – przyznam, że dostrzegam perspektywę wzrostu kursu akcji tej spółki do 33 złotych i 19 groszy

Spółka informatyczna CD Projekt została umieszczona w rubryce ,,Wykres do przemyślenia” w dniu 29 września 2014 roku.

Od tego czasu kurs akcji tej spółki zwyżkował. Indeks WIG20 w tym okresie spadł.

Linią pionową zaznaczyłem dzień sesyjny bezpośrednio poprzedzający dzień, w którym  spółka CD Projekt została wprowadzona do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

Wprowadzając wówczas spółkę CD Projekt do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” zauważyłem, że kurs akcji tej spółki wybił się z ogromnej formacji nietypowego podwójnego dna.

Warto przypomnieć, że kurs akcji tej spółki informatycznej po wybiciu się z formacji nietypowego podwójnego dna stanął przed szansą wzrostu kursu do 28 złotych i 56 groszy.

CDPROJEKT

Na czym polega różnica pomiędzy typowym a nietypowym podwójnym dnem ?

Typowa formacja podwójnego dna charakteryzuje się tym, że dołki w formacji kształtują się na poziomie identycznym, bądź prawie identycznym. Natomiast w przypadku nietypowej formacji podwójnego dna kształtują się one na poziomie zupełnie odmiennym.

Spoglądając na wykres kursu akcji spółki CD Projekt można zauważyć, że na wykresie tym utworzyła się także inna formacja nietypowego podwójnego szczytu.

CDPROJEKT-BIS

Gdyby z kolei ta formacja miała się wypełnić kurs akcji tej spółki powinien wzrosnąć do 33 złotych i 19 groszy.

Ponieważ ciągle pojawiają się nowi Czytelnicy (co jest dla mnie autentycznym zaszczytem) postanowiłem w pliku przedstawić (w krótki sposób) to, czy jest owa rubryka ,,Wykres do przemyślenia”

Czym jest rubryka ,,Wykres do przemyślenia” ?

Wersja w PDF

POROWNANIE-8-MIESIECY

Wersja w Word

POROWNANIE-8-MIESIECY

Jaki mam zamiar związany z prowadzeniem rubryki ,,Wykres do przemyślenia” ?

ZAMIAR

Wersja w PDF

ZAMIAR

Wersja w Word

I jeszcze jedna sprawa…

Po przekształceniach graficznych strony internetowej pojawiła się (od 13 kwietnia)  możliwość, polegająca na tym, że wypełniając na dole strony http://analizy-rynkowe.pl/  rubrykę ,,Zapisz się do Newslettera” i podając swój e-mail można otrzymywać co pewien czas pewne informacje związane z funkcjonowaniem strony internetowejhttp://analizy-rynkowe.pl/ na które chciałbym zwrócić szczególną (!) uwagę..

Sławomir Kłusek, 3 sierpnia 2015 roku

0