31-12-2020

Rozpoczynam kolejną ankietę, tym razem pod tytułem: ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w 2021 roku ?” (Atlas Est, Drozapol, KCI, Orco Group oraz Otmuchów). Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

Dziś rozpoczynam kolejną ankietę. Pytanie w tej ankiecie brzmi:  ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w 2021 roku ?”.

Spółkami tymi są: Atlas Est, Drozapol, KCI, Orco Group oraz Otmuchów). Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

Ta ,,piątka” to grupa 5 spółek wprowadzonych ostatnio (czyli 31 grudnia 2020 roku) do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

Kurs każdej z tych spółek zniżkował wprawdzie w okresie od początku swych notowań, ale w przypadku każdej z nich pojawiają się symptomy zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy.

Oto analizy kursów akcji wyżej wymienionych spółek:

Atlas Est

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-atlas-est/

Drozapol

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-drozapol/

KCI

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-kci/

Orco Group

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-orco-group/

Otmuchów

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-otmuchow-2/

Warto przypomnieć, że średnia zmiana kursu akcji 5 spółek wprowadzonych 31 grudnia 2019 roku do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” w roku 2020 roku wyniosła + 99,3 %.W tym okresie WIG spadł o 1,4 %

http://analizy-rynkowe.pl/srednia-zmiana-kursu-akcji-5-spolek-wprowadzonych-31-grudnia-2019-roku-do-rubryki-wykres-do-przemyslenia-w-roku-2020-roku-wyniosla-993-w-tym-okresie-wig-spadl-o-14/

Biorąc udział w ankiecie można przyczynić się do rozsławienia strony http://analizy-rynkowe.pl/  !

Strona http://analizy-rynkowe.pl/ funkcjonuje już ponad 6 lat a jej prowadzenie, że jednym z moich kluczowych celów życiowych.

http://analizy-rynkowe.pl/dzis-strona-analizy-rynkowe-pl-obchodzi-6-rocznice-swego-funkcjonowania-kurs-akcji-wprowadzonej-do-rubryki-wykres-do-przemyslenia-poznanskiej-spolki-czerwona-torebka-uczcil-ja-przebiciem/

Sławomir Kłusek, 31 grudnia 2020 roku

fcveb

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

30+