31-12-2021

Rozpoczynam kolejną ankietę, tym razem pod tytułem: ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w 2022 roku ?” (Boryszew, CFI, Patentus, Triton oraz Zamet). Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

Dziś rozpoczynam kolejną ankietę. Pytanie w tej ankiecie brzmi:  ,,Kurs akcji, której z 5 wymienionych spółek zachowa się najlepiej w 2022 roku ?”.

Spółkami tymi są: Boryszew, CFI, Patentus, Triton oraz Zamet.

Zapraszam do głosowania. Dziękuję za każdy głos !

Ta ,,piątka” to grupa 5 spółek wprowadzonych ostatnio (czyli 31 grudnia 2021 roku) do rubryki ,,Wykres do przemyślenia”.

Na wykresie akcji każdej ze spółek pojawiły się symptomy zmiany trendu ze spadkowego na wzrostowy.

Oto analizy kursów akcji wyżej wymienionych spółek:

Boryszew

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-boryszew-3/

CFI

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-cfi/

Patentus

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-patentus/

Triton

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-triton-2/

Zamet

http://analizy-rynkowe.pl/wykres-do-przemyslenia-zamet/

Warto przypomnieć, że średnia zmiana kursu akcji 5 spółek wprowadzonych 31 grudnia 2020 roku do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” w roku 2021 roku wyniosła + 98,8 %.W tym okresie WIG wzrósł o 21,5 %

http://analizy-rynkowe.pl/5-spolek-na-2021/

Biorąc udział w ankiecie można przyczynić się do rozsławienia strony http://analizy-rynkowe.pl/ !

Strona http://analizy-rynkowe.pl/ funkcjonuje już ponad 7 lat a jej prowadzenie, że jednym z moich kluczowych celów życiowych.

Sławomir Kłusek, 31 grudnia 2021 roku

fbt

Treści zawarte na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie treści zawartych na stronie internetowej analizy-rynkowe.pl.

20+