19-11-2015

27 listopada w 6 miastach rozpoczną się pierwsze zajęcia w ramach prowadzonej pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych ,,Szkoły Giełdowej” w ramach kursu ,,Podstawy inwestowania na giełdzie”

Szanowni Państwo !

56 % biorących udział w trzynastej ankiecie opublikowanej na tej stronie na pytanie ,,Komu może się przydać strona internetowa analizy-rynkowe.pl ? odpowiedziało: ,,raczej inwestorom indywidualnym”.

Osoby rozpoczynające dopiero swoją przygodę z rynkiem kapitałowym stoją przed ważnym pytaniem: ,,skąd czerpać wiedzę o podstawach inwestowania ?”

Przyznam, że jedną z form zdobycia takiej wiedzy może być wzięcie udziału z zajęciach prowadzonej pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych ,,Szkoły Giełdowej”.

W ramach ,,Szkoły Giełdowej” prowadzony jest kurs ,,Podstawy inwestowania na giełdzie”.

Program kursu realizowany jest w postaci pięciu wykładów i obejmuje łącznie 14 godzin nauki.

http://www.gpw.pl/szkola_gieldowa

Jest to kurs dla początkujących inwestorów prowadzona we współpracy z kilkoma uczelniami.

Kurs prowadzony jest w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Poznaniu Katowicach I Wrocławiu.

W Poznaniu (gdzie mieszkam) kurs taki prowadzony jest we współpracy z Katedrą Inwestycji i Rynków Kapitałowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

http://ue.poznan.pl/pl/aktualnosci,c16/wydarzenia,c14/start-szkoly-gieldowej-zapisz-sie,a42268.html

30 października zadałem 5 pytań przedstawicielom kierownictwa Giełdy Papierów Wartościowych i wkrótce uzyskałem na każde z nich odpowiedź. Zachęcam do lektury pytań i odpowiedzi !

Jedno z moich pytań do przedstawicieli kierownictwa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie dotyczyło działalności edukacyjnej.

Jedno z pytań dotyczyło działalności edukacyjnej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Moje pytanie brzmiało: ,,czy GPW była gotowa rozważyć utworzenie Szkół Giełdowych nie tylko w niektórych, ale po prostu we wszystkich miastach wojewódzkich ? Przy okazji wyrażam podziękowanie za wszelkie edukacyjne działania polskiej giełdy”

Oto odpowiedź: ,,GPW w najbliższym czasie planuje rozwój Szkoły Giełdowej o kolejne ośrodki akademickie.W roku 2016 będziemy również szukać nowych partnerów po stronie uczelni wyższych. Wszystko wskazuje na to, że docelowo w każdym mieście wojewódzkim będziemy mieli choć jeden ośrodek Szkoły Giełdowej.

http://analizy-rynkowe.pl/30-pazdziernika-zadalem-5-pytan-przedstawicielom-kierownictwa-gieldy-papierow-wartosciowych-i-wkrotce-uzyskalem-na-kazde-z-nich-odpowiedz-zachecam-do-lektury-pytan-i-odpowiedzi/

Sławomir Kłusek, 19 listopada 2015 roku

 

0